Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a karikás...

Mit lehet csinálni a karikás szemmel?

Figyelt kérdés
bármennyit alszom, a szemem ugyanolyan karikás. több krémet is kipróbáltam már, de nem segítenek. azt mondják ez genetika, de akkor nincs is rá semmilyen megoldás?
2010. máj. 31. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen, ez hajlam. Az enyém is ilyen. Alapozóval lehet rajta segíteni.

Azok a golyós szem hűsítők szart sem érnek.

Tudod mi enyhíti nekem?

A sport. A futás, de főleg az úszás.

Talán a vérkeringés mássága miatt

2010. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
folyt. szóval eléggé rapszódikusan sportolok, de főleg időhiány miatt. De pl.ha elmegyek úszni, szaunázni, kicsit pacsálni a meleg vízeben láthatóan jobb.
2010. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. :) bár nekem a futástól nem változik semmi, vagy nem vettem észre. uborkát használtál már?
2010. máj. 31. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyit iszol. Nagyon sokat számít ugyanis erre a problémára is. Ha túl keveset iszol, lehetnek karikák a szemed alatt. Dohányzol? Mert az is sokat ronthat a helyzeten.
2010. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tudod mit szoktam ez ellen tenni. Hajszálvékony burgonyakarikákat teszek a szemem környékére, az táplálja a bőrt, és teljesen kisímitja. Egy fáradt nap után nagyon látványos a hatása. És persze a folyadékbevitel is fontos.
2010. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem dohányzom. hát régebben elég keveset ittam, de mostanában naponta olyan 1.5-2 litert iszom. az kevésnek számít?
2010. máj. 31. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az már nem kevés folyadékmennyiség, ügyelj arra, hogy a nap folyamán egyenletesen elosztva idd meg. Szerintem hamarosan lesz eredmény. Ha nem, menj el házirovos, elküld vérvételre, ahol kiderülhet hiányzik-e, vagy netán túl sok valami a szervezetedben.
2010. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. :)
2010. máj. 31. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:

próbáltam már uborkát :-). Tényleg nem nagyon használ semmi. Mindig azt hiszik, hogy fáradt vagyok-e de már nem foglalkozom vele.

Én is megtudtam, hogy ez egy hajlam, bár a családomban mindenki normális szemű.

Ne emészd magad emiatt. Próbáld még ki azt, hogy a zuhany vízsugarát ráereszted és azzal masszirozod. Én gyógyfürdőben a vízsugár alá tartottam a fejem. Úgy láttam utána, hogy sokkal szebb.

Lélektanilag jobb mindenesetre

2010. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sok jó dolgokat írtatok ide, igen ez mind így van csak Én még hozzá tennék néhány észrevételt és tapasztalatot is.

Igen sok sport kell hozzá, egészséges étrend, sok folyadék bevitele,( ez legyen víz inkább ). Valószínüleg a bőrödnek kevés a folyadék tartalma az lehet a fő probléma. Az viszont az immurencer gyengülésére utal. Nem kell kétségbe essni smmi gond, csak egyszerüen egészségessen kell élni. Egészségessen táplálkozzni egy nap 5 ször keveset 3 órás eltérésekkel, kevés zsírtartalommal, cukor nagyon kevés stb... Van még egy trükk ami sok mindenre jó, ez saját tapasztalat és sok más barátomnak is sígített a módszerem.

Nem nagy ördöngősség megmosod a kezed és bevizezed az arcod rendessen, majd nem törlöd meg az arcod, hanem hagyod hogy felszívja a bőröd a vizet. Ezt nyugodtan napi 3-4 alkalommal csinállhatod és 2 hét után látni fogod a változást. Ezt garantálom ! Amúgy ez a trük még jó pattanások ellen is . A lényeg hogy ha hozzá érsz az arcodhoz, legyen mindíg tiszta a kezed és rendszeressen kell itatni az arcot vízzel . Remélem tudtam segíteni .

Üdv : apen

2010. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!