Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a jobb bokám, menjek...

Eltört a jobb bokám, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ma első órába tesim egy lábon ugráltunk zsámolyra és olyan szerencsétlenül ugrottam, hogy elestem. Pontosan nem tudom hogy,de akkor nagyon fájt. És azóta is fáj.. ráállni csak eléggé fajdalmasan tudok..

És eléggé fel van dagadva.. (mondjuk nem aláfutásos)

Nem tudom.. menjek e el orvoshozh mennyire komoly..?



2017. nov. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Azonnal indulj a sebészetre. Ha tényleg eltört, minél hamarabb helyre kell tenni és gipszelni kell. Ránézésre senki nem tudja megmondani, eltört-e, röntgenezni kell. Ez nem játék, ha a további életedben használni akarod a bokádat, akkor menj, most.
2017. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért írod, hogy eltört, ha nem is tudod? Igen, menj el a baleseti sebészetre! Ott meg fogják röntgenezni, abból kiderül, mi van vele.
2017. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szukseges... ragassz ra egy ragtapaszt es szedj homeopata keszitmenyeket
2017. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. a vessző helyett kérdőjelet szerettem volna írni..

Szerintem holnap reggel megyek a dokihoz mert most nem tudok elmenni

2017. nov. 20. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
ráér jövőhéten
2017. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as

Ez hülyeség.

Nem kell a ragtapasz.

2017. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eltört volna, akkor nem érne rá holnapig. Mindenesetre nézesd meg a balesetin, mert lehet szalagszakadás vagy rándulás is, amit pár hétre szinték gipszbe kell tenni.
2017. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!