Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Esemény utáni tabletta után?

Rendszertelen menstruáciom, utoljára augusztusban volt meg most van november. Vasárnap napközben bevettem az esemény utáni tablettát, most mire számítsak? Úgy tudom hogy ezután vérzés fog jelentkezni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tabletta, menstruáció, szex, vérzés

 2017. nov. 20. 20:32  Privát üzenet  

A válasz

Nem feltétlen fogsz vérezni utána,de ha igen,annak semmi köze a menstruációhoz.

Ki kellene vizsgáltatnod magad,mert nem normális,hogy hónapokra kimarad,lehet komolyabb oka is.



A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. nov. 20. 21:35 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Esemény utáni tabletta után vérvétel?
Milyen hatása van a XANAX-nak? Mire szedik azt? 17/f
Tabletta amitől elalszol?
Mi történik ha lejárt Vermoxot szedek be?
Miért éghet a gyomrom?
Strepfenél (nem a spré hanem a tabletta) van olyan mint a Strepsilsnél, hogy nem ihatok 2 óráig vagy nem ehetek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból








Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!