Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor ez most micsoda?

Akkor ez most micsoda?

Figyelt kérdés

A héten volt orvosi vizsgálat a sulimban . 174 cm-hez vagyok 89 kg , ami tudom , túlsúlyt jelet. Mivel ezzel eddig is tisztában voltam egészen négy héttel a vizsgálat előttig rendszeresen sportoltam , de egy anyajegy leszedés miatt mindennemű izzasztó tevékenységtől eltiltott a sebész aki végezte ( Rossz helyen van és könnyen elfertőződhet). A vizsgálat során az azt végző védőnő mondta hogy magas és mérni kéne egy hétig. Az értéket amit akkor mért nem mondta meg. Itthon minden nap reggel és este megmérem. Legtöbbször 120-130/70-80 értékek jönnek ki. A kérdésem az lenne hogy ez magas vérnyomásnak számít-e . Ha igen akkor amint visszatérhetek a rendszeres mozgásra és fogyok 10-15 kilót helyre állna-e ?

14 éves és lány vagyok



2017. nov. 24. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyobb testsúly, magasabb vérnyomás. Lejjebb megy, amint könnyebb leszel, hisz akkor már nem lesz szükség akkora nyomásra az erekben.
2017. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!