Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kéjgáznak és az LSDnek...

A kéjgáznak és az LSDnek milyen hatásai lehetnek? Valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Barátaimmal megebeszéltük hogy Szilveszterkor csinálunk egy bulit az egyik fiú házában(szülei elutaznak majd). Nagy buli lesz, sok emeberrel. Addig okénak éreztem a dolgokat hogy iszunk meg jól érezzük magunkat. Csakhogy tegnap egyik barátom csinált egy messenger csoportot. Beleírta hogy kéjgáz vagy LSD legyen inkább a bulin? Megszavazták hogy legyen mindkettő. Mindenki nagyon lelkes volt, én nem írtam semmit (rossz érzésem volt). Aztán egyik barátnőm beírta h ő még sosem próbálta, úgyhogy megbeszélték h jövő pénteken elmegyünk bulizni és ott kipróbálhatja mindenki azt amit csak akar. Én nem írtam erre semmit. De úgy vették, én is menni fogok.

Nagyon rosszul érzem magam ettől, szerintetek elmenjek erre a pénteki dologra? Nagy részük ezeknek a barátaimnak egy lakótelepen laknak velem, de nem egy iskolába járunk. A kéjgáznak ugye nincsenek egészségügyi mellékhatásai egyszeri használattól? Az LSD-t nem igazán szeretném kipróbálni.

Ti mit tennétek a helyemben? A barátaimat nagyon szeretem...

15/L


2017. dec. 3. 10:06
 1/4 anonim válasza:
Kisebb mennyiségben belélegezve nevetést, mámort, pulzáló hang- és képi hallucinációkat okoz, nagyobb mennyiségben érzéstelenítő és narkotikus hatású. (Innen ered a kéjgáz név.)Ezt találtam.
2017. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom senkinek, főleg igy hogy még normálisan is gondolkozol. Ha nem tudod mi lesz a hatása , hagyd a fenébe, de még ezt az ilyen társaságot is kerüld el. Nem leszel kevesebb ember vele ha nem drogozol.

Ráadásul lehet annak sokkal rosszabb hatása is mint amit gondolsz róla. Meg én abban is biztos vagyok hogy kimondatlanul is egy szex orgia lenne.

Meg még nagyon fiatal is vagy hozzá, bár ehhez nem lehet öregnek lenni.

2017. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Messze van még a Szilveszter. De ez a jövő péntek sajnos közeledik. Simán rossz érzésem van. Csak ha nem megyek el, akkor én leszek a nyugger lány, aki otthon marad mert beijedt....
2017. dec. 3. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz ki magadnak előre egy menekülésim tervet, ha elvadulna a buli. Lehet, hogy a haveroknak csak a szájuk jár, és mégse lesznek ilyenek.
2017. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!