Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogoztam és nem bírok aludni...

Drogoztam és nem bírok aludni normális?

Figyelt kérdés
Tegnap este dobtam be 1,5 Lsd-t első es utolsó alkalom volt.Ugy nagyjából 32 órája nem bírok aludni,ez normális vagy kezdjek el aggódni?

2017. dec. 3. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lsd-hez pont nem értek, de szerintem normális. Ha majd 5-6 napig nem aludtál egy percet se, akkor kezdhetsz aggódni.
2017. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én kérlek titeket,h majd ne próbáljátok ki.Engem egy életre megnyomorított 16evesen
2017. dec. 3. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
vegyél be pár macskagyökér kapszulát
2017. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor LSD-ztem és soha semmi bajom nem volt tőle. Én 12-13 óra utána tudtam csak aludni. Lehet, hogy valami LSD-re nagyon hasonlító utcai szemetet vettél, vagy nem készültél fel normálisan az utazásra. Erről már nem a szer tehet.
2017. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam felkészülve rá.Ram is volt eroltetve és szörnyű egy trip volt. 42 órát voltam fent..
2017. dec. 4. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden ilyesmit óvatosan kell a helyén kezelni és nem lesz baj.
2017. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia! Mit jelent az hogy rad volt eroltetve?

Nem ellensegeskedes miatt kerdezem, csak erdekel a sztori :)

2017. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mivel az lsd porget ezert normalis. Minden porgetonek (eki speed kristaly) van egy ilyen mellekhatasa hogy nem tudsz tole aludni. Én volt hogy 1hetig nem aludtam kristalytol de elmulik nyugi csak a testednek ido kell mig visszaall a normal utembe :D
2017. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az LSD veszélyei meg sem közelítik az előbb elhangzott szerekét, azt hozzátenném. Az egyik legbiztonságosabb, legnagyobb előnyökkel rendelkező szer, ha óvatosan használják, jó lelki állapotban és környezetben. :D
2017. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De mivel a trip alatt pörögsz (a gombával ellentétben) ezert nem tudsz aludni egy kis ideig utána :D
2017. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!