Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leesett a körmöm. Mit tehetek,...

Leesett a körmöm. Mit tehetek, hogy gyorsabban nőjjön? Annyira csúnya így és tele vagyok tárgyalásokkal.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ezt siettetni lehetetlen. Megértem, hogy zavar, pedig hidd el, nincs nagy jelentősége. Mit gondolsz, ha befednéd egy csinos ragtapasszal - mindenféle van ma már -, vajon megoldaná-e problémádat? A másik ujjara esetleg tehetnél gyűrűt, hogy a kezedre tévedő tekintet magához vonzza. Jó tárgyalásokat!
2010. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod siettetni növekedését. Esztétikusabbá teheted, ha teszel rá egy kis gézdrabot s sebtapaszal befeded.
2010. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a tapaszt javaslom. Néhány hete egy kisebb "baleset" :=) miatt mindkét nagylábujjamról levált a köröm. Hetekig tapaszokkal jártam, hogy a szandálban ne látszódjon, milyen ronda. Most már kb. félig kinőtt a köröm, már nem ragasztom le. Még mindig nem túl szép, de sokaknak eredendően ennyire rövid a körmük, tehát már nincs okom zavarban lenni miatta.
2010. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én leendő műkörmös vagyok, javasolnám hamár a háromnegyede megvan a körmödnek és a seb is már szebb(nem gennyes stb.)akkor felkereshetsz egy jó körmöst aki az egészet nagyonjól lefertőtleníti és gombátalanító folyadékkal lekeni, és épít rá, persze a többire is. (az ügyesebb körmösök tudnak már arra építeni)

mellesleg egy kis rövid, francia végű köröm nagyon jól mutat tárgyaláson;) felfigyelnek rá:)

amúgy, nekem múlt hónapban letörött a körmöm fele és már aznap délután építettek is rá és nagyonszépen begyógyult alatta.

2010. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!