Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beleléptem egy üvegszilánkba,...

Beleléptem egy üvegszilánkba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
10-15 perce beleléptem egy keskeny üvegszilánkba, de amint észrevettem kiszedtem, a lábpáránácskáknál volt. Azt szeretném tudni, hogy normális-e hogy egy kicsit meleget, enyhe zsibbadást érzek, és hogy érdemes-e orvoshoz fordulni ?

2017. dec. 3. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
egy két nap alatt begyógyul
2017. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális, persze, az lenne a furcsa ha nem éreznél semmit utána. Mosd meg szappannal a helyét, esetleg tegyél rá ragtapaszt hogy továbbra is tiszta maradjon a seb akkor hamarabb gyógyul. De egy sima üvegszilánk nem okozhat semmi komoly bajt, én ezzel nem szoktam orvoshoz menni.

Viszont ha az téged megnyugtat, akkor menj el orvoshoz, adni szoktak egy tetanusz oltást és megmondja hogy nincs bajod. :)

2017. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Beleléptem egy üvegszilánkba, mit tegyek?"


Írj ki egy kérdést gyakorira...eszem-fszom megáll!

2017. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" a lábpáránácskáknál volt. "


Az hol van?

2017. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat az első két válaszadónak. A harmadiknak pedig csak annyit szeretnék mondani, hogy nem tudom mit ártottam a kérdés feltételével amiért ezt kellett írni. Valószínűleg nem úgy teszem fel a kérdést, hogy benne hagyom a szilánkot a lábamban, szimplán nem szívesen ülnék 3 órát a sürgősségin, illetve nem mennék orvoshoz feleslegesen. Ha nem feltétlen szándékozol segíteni megértem, de azért nem kell leszólni a másikat.
2017. dec. 3. 17:44
 6/7 anonim válasza:
Önmagában a szilánk miatt nem kéne elmenni orvoshoz, azonban az esetleges fertőzések miatt én a helyedben meggondolnám. Nem mindegy pl. hogy hol léptél bele, és, hogy mi mindennel érintkezett előtte.
2017. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hármas, ha holnap is zsibbad, meg fáj, minden igyekezeted ellenére, akkor menj ügyeletes orvoshoz.


Jobbulást!

2017. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!