Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha beleléptem egy...

Szerintetek ha beleléptem egy üvegszilánkba, azzal elmenjek háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma reggel beleléptem egy 2 üvegszilánkba, az egyiket gond nélkül kiszedtem, de a másikat nem tudtam.

2013. márc. 31. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
sebészetre kéne menni
2013. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel nem tudtad kiszedni mindneképp de a háziorvos is scak elküld az ügyeletre ugyhogy inkább kezdd ott. Biztos kell tetanusz is.
2013. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék!Ha nem tudod kiszedni!Tehát abból még komoly probléma is lehet!Üdv
2013. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudtad kiszedni akkor el kell menni, idegen test van benned ez nem fog felszívódni! de persze függ attól is hogy mekkora, esetleg ha beáztatnád jó meleg sós vízbe?
2013. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el orvoshoz!
2013. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nagy, mert úgy volt hogy összetörtem egy poharat és nem takaritottam fel rendesen, és beleállt egybe a nagyujjamba, a másik pedig a talpam alsó részébe, nem lehet nagyobb 2mm-nél
2013. márc. 31. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mekkora. Ahogy már írták, mindenképpen kell Tetanus is,amit 72 órán belül kell megkapnod.A sebészeten ellátják a sérülést is,ha kell kiszedik a szilánkot,és megkapod a Tetanust is.
2013. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!