Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletlenül kanabiszt szivtam,...

Veletlenül kanabiszt szivtam, lehet vmi bajom?

Figyelt kérdés
Haveromal mindig szokot herbalt veni de most vki vadkendret adot el neki es elszivtuk, mi csinaljak?? Nm merek orvoshz meni.

2017. dec. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál rá pálinkát is.
2017. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez most komoj
2017. dec. 3. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoj? Hát ha tényleg annyira komoJ a kérdés, bajod nem lesz tőle, inkább a herbál nevezetű vegyszeres szaroktól lehet bajod.
2017. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A kiürülés fokozott folyadékbevitellel gyorsítható, mely a vizelet kiválasztást fokozza.
2017. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valami trollkodás lenne?
2017. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gnoomage ***** válasza:

Ugye azzal teljesen tisztába vagy, hogy a herbált kifejezetten veszélyesnek ítélik meg az orvosok, míg füvet sok helyen legalizáltak és adnak betegeknek vagy szimplán egyszerű embereknek?


Ha ennyire hülye vagy az élethez legalább neten tölts el 30 percet, hogy nehogy heroinozni kezdj, mert a sör túl sokat ártana neked...

2017. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Menyi idom vam meg hatra?
2017. dec. 4. 07:50
 8/8 anonim válasza:
Zserintem mék fan pár napot, búzsús el anyucitol, menj bebaszni az jop
2017. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!