Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az enyhe S alaku gerincferdule...

Az enyhe S alaku gerincferdules, , gyogyitasara, , mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tavaly voltam dokinal aki megnezett es ezt mkndta hogy van nekem egy enyhe S alaku ferdulesem.. Mennem kellett volna mult honapban higy ujra megbezzek de teljesen elfelejtettem... (Fel evig usztam csak aztan hidg lett es abbahagytam..) a suliban volt ilyen eves vizsgalat es ott mondta a doki (o a gyerekorvosom is) hogy van egy asszimetriam (eddig is tudtam) aztan bevittem neki a lapot es akkor mondta hogy ezt komolyan kell venni mert nagyon fajni fog ha nem javitom ki ,teljesen sokkolva ert mert ugye nem emlekeztem erre a gerincferdulesre..

Majd masoik felevtol uszni fogom meg itthon tornazok majd ra de nincs valami kulon gyakorlatok erre ? Vagy barmilyen hattorna megteszi? (14/L,meg nem menstrualok igy elvileg nekem meg konyebb)



2017. dec. 6. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Nem véletlenül mondta az orvos, hogy menj vissza ellenőrzésre. Az ilyet tényleg komolyan kell venni. Ha gondolod, menj el megint hozzá, vagy egy csontkovácshoz,aki majd gyakorlatokat fog mutatni, hogy erősítsd a hátad. Még van időd kijavítani a hibát, nekem is ilyen idős koromban volt gerincferdülésem, de elmúlt a tornának köszönhetően :)
2017. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úszás semmire se jó.

Csontkovács egy kamu szakma. Semmilyen egyetemen vagy okj-n nem tanítják. Olyan, mint a gyógyfüves.

Felhúzás, döntött törzsű evezés segít

2017. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Műtét. Nekem műtöttek, utána 2 hónap gipsz fejtol derékig aztán korrekciós műanyag mellény meg kb fel évig..
2018. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!