Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe gerincferdules, minimali...

Enyhe gerincferdules, minimalis hazimunka, fajdalom?

Figyelt kérdés

Ortobedus enyhe gerincferdulest allpitott meg. Mar 20 eve is ezt diagnosztizaltak nalam,akkor egy ideig usztam es kosarlabdaztam de tobb orvosnal nem jartam azota sem. Par eve amiota sajat haztartasom van kezdodtek a problemak. Sok takaritast hazimunkat nem tudok csinalni mert nem tudok 30-40 percnel tobbet allo helyzetben tolteni. Emiatt egy kiadosabb nagytakartast is csak ket nap alatt tudok megcsinalni. Sokszor ugy faj egy 15-20 perces allas utan a buszon a hatam hogy majd vegem van. Az orvos szavaibol kiveve nem olyan sulyos a gerincferdulesem. Akkor mitol lehet ez a fajta fajdalom hogy nem tudok fizikai munkat vegezni? Milyen iranyba lehet vizsgalodni meg?

28 eves vagyok


2015. júl. 2. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő is el tud küldeni gerincröntgenre, vagy beutal orthopédushoz, reumatológushoz, lehet gyógytorna segítene, ha a hátizmokat erősíted.
2015. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!