Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? Többi...

Valaki segítene nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy le szeretnék fogyni, de nem tudom, hogyan. 14 éves lány vagyok, 164cm és 75 kg.Az a baj, hogy amikor elkezdek egészségesen enni és edzeni, az nem tart sokáig, max 1-2 hétig.Amikor ráveszem magam, hogy most akkor elmegyek futni vagy esetleg csinálok egy kis itthoni tornát, inkább visszafekszek az ágyba, mert már életkedvem sincs. A csoportos edzéseket utálom!Valakinek van erre valami ötlete?

2017. dec. 8. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy barátnőt, aki hajlandó lenne napi szinten veled tornázni, futni, vagy úszni menni.
2017. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Összes barátnőm elfoglalt...
2017. dec. 8. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond el a szüleidnek hogy rossz kövéren élni és segítsenek. Hagyd el teljesen a cukrot és a finomított szénhidrátokat, gyümölcsből is mac alma mert abban is sok a cukor. Egyél napi 5ször keveset. Rostban gazdag ételeket. A zsiradekot is próbáld mérsékelni. Kenyérből a teljes kiőrlésűt vagy a rozskenyeret válasz és csak addig egyél amíg éhes vagy. Kérd anyukádat e szerint főzzön és menejetek hétvékeken kirándulni, hétköznap sétálj. Vagy biciklizz. Ahhoz nem kell társ. Vagy fuss egy kört a ház körül. Apukádat nem tudod rávenni, hogy veled menjen vagy elmenjetek úszni momdjuk heti 1-2 alkalommal?
2018. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!