Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékenység hatására...

Frontérzékenység hatására bevérezhet a szem?

Figyelt kérdés

2-3 éve érzem úgy, hogy nagyon érzékeny vagyok a frontokra. Iszonyatos sokszor. Kettősfrontokat is megérzem. A tegnapi nap kettős volt, azt olvastam, hogy a mai napon is kettősfront várható.


Tegnap este lefeküdtem az ágyra netezni a tableten és felkelés után a tükörbe nézve észrevettem, hogy a jobb szemem fehérjében elpattanhatott egy ér... vagy több is, nem tudom. A fejem fájt is, vettem be gyógyszert meg enyhe nyugtatót is, mert ideges lettem. Ki is állt a fájás, de most a másik oldalon érzek tompa fájást és a szemfehérjén kicsit csúnyább a bevérzés. Hányingerem is van enyhén, meg szédültem/szédülök. A vérnyomásom alacsony volt méréskor. Elég vizet is ittam tegnap. A cukromat nem tudom megmérni, mert a tesztcsík elfogyott-tudtommal nem vagyok cukros, bár túlsúlyos vagyok. A fogyókúrát halogatom, pedig muszáj lesz fogyni, mert ez most megijesztett.


Szóval fronttól lehetséges a szem bevérzése? Hétfőn el akarok menni a háziorvoshoz kérni beutalót vérvételre, hogy a cukromat és egyebet megnézessem.


Köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 9. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy vírus lenne? Nagyon idegesít. Lehet emiatt is van hányingerem, hogy félek.


26 éves nő vagyok

2017. dec. 9. 00:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomás ingadozás lehet az oka. A háziorvos majd kideríti. Azért mindent nem lehet a frontokra fogni.
2017. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ebben igazad van. Csak ez a fura, hogy túlsúlyos létemre mindig alacsony a vérnyomásom (itthoni nyugodt állapotban)- az orvosnál viszont magas, ott mindig ideges vagyok. Akkor vagyok rosszul, ha kb normalizálódik valami folytán - lehet most is ez történt hirtelen.
2017. dec. 9. 09:47
 4/5 A kérdező kommentje:
De igen, majd az orvos kideríti, legalábbis remélem. Fura háziorvosunk van és sűrűn elküldni az embereket melegebb éghajlatra.
2017. dec. 9. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Abban viszont teljesen igazad van, hogy vérnyomás ingadozás állhat mögötte. Most is szédülök, csak kóválygok. Nem jól érzem magam. Kíváncsi vagyok, ha holnap már nem lesz front, hogy alakulok-e. Ettől függetlenül megyek orvoshoz, nem kifogást keresek.
2017. dec. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!