Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressztől, rágózástól,...

Stressztől, rágózástól, fronttól fájhat hátul a kisagy környékén a fej?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Nagyon stresszes típus. Gyógyszereket nem szedek. Érzékeny vagyok mind a meleg, mind a hidegfrontokra. Az esetek döntő többségében alacsony a vérnyomásom. Sajnos eddig nagyon kevés folyadékot ittam (ma már sikerült magamba tuszkolni olyan 2,5 litert, amit remélem a későbbiekben is tudok tartani, alig bírtam eddig talán 1,5 litert meginni, de muszáj vagyok erőszakolni magam, hogy többet igyak ezek után). És sokat rágózok, amit csökkentenem kell. Néha a kisagynál szokott fájdogálni, máskor a normál fejfájások fordulnak elő. A kisagynál lévő fájás hol jobb hol bal oldalon szokott. Nem akarok rosszra gondolni, mert akkor bepánikolok, de olvastam, hogy nem szokványos a kisagynál a fejfájás.


Még valami, lehet semmi köze az egészhez. Lehet csak a gyomrommal vannak problémák (reflux és rekeszizomsérvem van), de lehet mentális gond. Amikor eszek, lényegtelen, hogy reggel-délben-este vagy ezek között, egy idő után a hányinger vagy ilyen pánikszerű valami jön rám. Ekkor abba kell hagynom az evést, mert olyan mintha visszafelé akarna jönni az étel vagy le sem akar menni a torkomon, akkor fel kell állnom, járkálnom kell, bekapok egy rágót, és kb lenyugszok, persze lezsibbadok, szédülök, melegem van, hányingerem van.


Szerintetek a kisagyi fejfájás mitől lehetséges? Nem olyan nagyon erős fejfájásra kell gondolni, de pont annyi, hogy megérzem, hogy ott fáj. Csak idegesít.


Köszönöm szépen a segítséget!


2017. dec. 9. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemvizsgálaton voltál-e mostanában?
2017. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Refluxra azért nem szedek gyógyszert, mert nem állandó a gyomorfájás, égő érzés, csak alkalmankénti. Sokszor olyan ételektől ég a gyomrom, amiktől eddig soha, aztán olyanokra nem ég a gyomrom, amiket eddig ettem.


Gyomortükrözésre 2 hét múlva megyek, hogy megnézzük újra mi a helyzet a gyomrommal.

2017. dec. 9. 19:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam. Nem tudom az mennyit segít, hogy tegnap este bevérzett az egyik szemem. De már múlóban van. Jobban járnék, ha elmennék szemészetre? Milyen betegségre gondolsz?
2017. dec. 9. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:
De megfogadom a tanácsod és minél hamarabb elmegyek a szemészetre is. Köszönöm szépen!
2017. dec. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!