Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás lettem az eperre....

Allergiás lettem az eperre. Ettől fulladozhatok is?

Figyelt kérdés
Ettem hétfőn szamócát, hát keddre elég kiadósan kiütéses lettem. Aztán még aznap elmentem táncra és ott is befulladtam, ittam kálciumos pezsgőtablattát elmúlt. Ma pedig a suliban jött rám ugyanez a fulladás. Hozzattam be otthonról kálciumot és elmúlt. Az allergiával van összefüggésbe ez a fulladozás?
2010. jún. 2. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de lehet, hogy nem csak az eperre vagy allergiás, csináltass allergia-tesztet.
2010. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű hogy igen ,de szerintem nem biztos hogy az eperre vagy allergiás ,lehet olyan vegyszerrel volt kezelve amit nem bír a szervezeted
2010. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kiütéses vagyok az epertől, állandóan vakarózok mostanában, de hát imádom...Viszont mivel drága, nem tudok belőle annyit enni, amennyit szeretnék. Csalánkiütésen kívül soha semmi bajom nem volt tőle, de már én is gondoltam rá, mi van, ha egyszer fulladni kezdek miatta. Viszont még nem fulladtam tőle soha.
2010. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a pezsgőtablettától elmúlt, akkor igen.
2010. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mielőbbi orvosi kivizsgálás..addig is iggyál még calciumot...az allergia nem játék,főleg nálad elég súlyos tünete jött elő...
2010. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!