Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz egy kisebb műtétem....

Lesz egy kisebb műtétem. Háziorvosnak mikor és mit kell vinni, hogy igazolja a távollétet a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Az lenne a jó, ha a háziorvosom különböző okok miatt nem tudná mag, hogy milyen műtétem volt. Lehetséges ez? Elég, ha a műtét után viszem be a papírokat?
2010. jún. 2. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vége a mütétnek, kiengednek a korházból, a zárojelentéssel átmész a háziorvoshoz és visszamenöleg megirja a táppénzes papirt

nem szerepel rajta hogy mi bajod volt, csak az hogy keresöképtelen voltál

2010. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel műtét közben nem viheted be, így elég ha a záródat a hazaérkezésed után viszed el neki. Különben is tartja a titoktartás.
2010. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja, hogy a háziorvos ne tudja meg .. tudni fogja, mivel benne van a zárojelentésben
2010. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kórházból való eltávozásodkor kapsz zárójelentést, amelyben benne lesz az ukász a háziorvosod felé, ő akkor táppénzre vesz. A kórházból eljövet különben megkapod a szükséges információkat, pl. hová kell visszajárni kezelésre, vagy kötözésre pl. elég a háziorvoshoz menni, stb-
2010. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Uhh.. mindenképpen zárójelentést kell vinnem neki? Nem elég az a papír, ami igazolja, hogy bent voltam? Az asszisztensnő egy pletykafészek és nem szeretném, ha mindenki tudná, h mi miatt műtenek. (nem abortusz)
2010. jún. 2. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
igen , mindenképp kell vinned
2010. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kórházi tartózkodást a kórház igazolja. Visszamenőleg nem lehet táppénzt kiírni. Akkor kell a háziorvostól betegállományt kérni, ha a kórházból kijövetel után még otthon maradsz.
2010. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, tehát akkor ha a kórház után nem akarok betegállományt kérni, akkor nem is kell a háziorvoshoz menni, hanem csak simán viszem a kórházi igazolást a munkahelyre?
2010. jún. 2. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, a kórházban megkérdezték, kérek-e igazolást arra az egy napra, amíg benn voltam. Azért legjobb lenne rákérdezni, még mielőtt bemész.
2010. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerübb venni ki egy nap szabit? és akkor senkinek nem kell tudni semmit
2010. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!