Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb távon lett bajotok...

Hosszabb távon lett bajotok az Alumíniumus izzadsággátlótól?

Figyelt kérdés
Izzadós ember vagyok pedig csak 46 kg vagyok. Egy és fél éva használok egy Nivea deot, amit ha nagy rétegben felviszek akkor nem izzadok. Nektek van negatív (egészségkárosodással kapcsolatos) tapasztalatotok az izzadsággátlóval kapcsolatban? Olyan embereket kérdezek elsősorban akik hosszabb ideje használják az alumíniumos izzadsággátlót.

2017. dec. 15. 05:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Evek ota hasznalok. Meg elek tunetmentesen
2017. dec. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a túlzott izzadás okát kellene megkeresni, semmint eltömíteni a mirigyeket. Endokrinológusnál voltál már?
2017. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megkerdezhetem,hogy milyen deot hasznalsz konkretabban? Pontosabb nev szin stb? Gondolom no vagy a testsulyodbol kiindulva,en is hasonloan "nagy" vagyok es en is nagyon izzadok es en is felek a deoktol,de valami jo lenne veszhelyzetre. Egy ideje probalok semmit se hasznalni,ami annak is koszonheto,hogy nekem a meregdraga kencek se hasznaltak. Jo tancs: Fel evig eleg szenhidratmentesen ettem, az nekem segitett, de nem rogton hoz eredmenyt es tartani kell...
2017. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elozo vagyok,es ja orvoshoz kene menni egyebkent.
2017. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez szerintem nem kifejezetten az a probléma, amire kíváncsi vagy, de nekem az volt a bajom a dezodoroktól, hogy egyszer csak elkezdték csípni a bőröm. Végigpróbáltam akkoriban egy csomót, sok kidobott pénz, de hiába. Azóta sókristály deót használok, és ettől nincs bajom. Az izzadást ugyan nem gátolja, csak a szagokat, de nekem ez elég is.
2017. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nivea deot használok,egy fehér kiszerelésű.
2017. dec. 16. 06:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!