Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dalacint szedek a fogam...

Dalacint szedek a fogam gyulladására,5 óránként vettem be, az baj?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem, első szemet 14.45, másodikat 19.45, a harmadikat 0.45. Napi 3mat kell, mert elég durva gyulladásban van a fogam. Már szedtem egyszer tavaly nyáron, de nem emlékszem, milyen időközönként, az orvos meg nem mondta, hány óránként vegyem be, így lett 5-5 óra szünet a szemek között. Lesz valami bajom? Legyen több idő közte? Eléggé pánik szélén vagyok most, hogy rosszul csináltam.


23L



2017. dec. 16. 00:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 300 mg-os a Dalacin.
2017. dec. 16. 00:56
 2/5 Dalmacsekmacsek válasza:
Semmiképp ne vegyél be napi 3 szemnél többet! Nem megy le előbb a gyulladásod ha hozzácsapsz a napi 3 szemhez még kettőt. Nem lesz bajod de próbáld meg a napi étkezésekhez igazítani a tablettákat pl: reggel 9kor az elsőt délután 1 körül a másodikat és este 8-9 körül a harmadikat. A lényeg ne vegyél be háromnál többet, de ne is hagyj ki . Üdv. D
2017. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a betegtákékoztatót, 6 óránként kellene. Akkor most lesz baj?
2017. dec. 16. 01:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem be többet, 3 szem volt. Csak egy órával kevesebbet vártam, mint amit a tájékoztató ír, ezért ijedtem meg, hogy bajom lesz tőle. Most majd akkor tényleg próbálom beosztani.
2017. dec. 16. 01:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, de mostantól szedd 6 óránként.
2017. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!