Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belső aranyérre nektek mi...

Belső aranyérre nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Székeléskor enyhe vérzés és egy ponton enyhe fájdalom a tüneteim. Kívül nem érzek semmi csomót meg semmit, a fájdalom is egy pontból, bentebbről jön. Annyiféle készítmény van, nem tudom, hogy melyiket kéne vennem. Komolyabb problémára a fiatal korom miatt egyenlőre nem gondolnék. Csak a suli miatt a napi 10-12 óra ülés megtette a hatását gondolom...
2017. dec. 17. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
benzocainos kúp
2017. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a ligatúrás kezelés segített. A vény nélküli reklámozott kenőcsök annyit érnek mint az egyéb reklámozott termékek...

Sajnos ha egy aranyér dudor van akkor általában több is. Ezt a kezelési módszert is annyiszor kell ismételni. A doki ír fel mellé vényre kiváltható kúpot ami leveszi a gyulladást, na az ér valamit. Amúgy az első kezelés is akár évekre megszüntetheti akkor kell megismételni ha a másik dudor is megindul. Ha egy ponton fáj és kis pontszerű vérfolt van a papíron akkor lehet záróizom berepedésed amit az aranyér okoz. Tünete ha székelés után is még fájdogál egy darabig illetve feszül erősen zár. Próbalj sok filyadékot inni illetve ne csak száraz kajákat enni, hogy a széklet lágyabb legyen akkor ugye kevésbé terheli.

2017. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem érzek csomót, nem fáj utána, nem feszül. Csak addig a pillanatig és a wc papíron van egy kis vér, de az is nagyon minimális. Gondoltam arra is, hogy megsérthette valami, de egy hete ez van, szóval nem tudom.
2017. dec. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!