Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajnali 3 kor 134 volt a...

Hajnali 3 kor 134 volt a pulzusom, ez jelent valami gondott?

Figyelt kérdés
A reggeli pulzusom is átlagosan 100 fölött van. A ma reggeli például 114. Nem tudom mennyire egészséges, de szerintem kicsit sok a hajnali 3 órai 134-es pulzus. Mi okozhatja? Az napközben mért pulzusom teljesen jo. átlagosan 70-80 körüli, a nyugalmi pulzusom pedig 50 körüli. Mi okozhat akkor ilyen kiemelkedő értékeket? Rendszeresen sportolok, tisztán étkezek, 21 éves vagyok, nem dohányzom, és férfi.

2017. dec. 19. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ittál alkoholt délután vagy este, azt felviheti.

Amúgy hajnali háromkor ne méregesd a pulzusod, hanem aludj inkább, a stressztől is lehet magas. Persze egy kivizsgálás nem árt ha sokszor így felmegy ok nélkül.

2017. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ittam semmitsem. Pulzusmérő karóra méri folyamatosan a pulzusom, nem keltem fel megmérni. Máskor is ment már fel éjszaka a pulzusom de eddig csak ilyen 110-ig átlagban
2017. dec. 19. 16:28
 3/4 A kérdező kommentje:
*nem ittam semmitsem csak vizet.
2017. dec. 19. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a háziorvoshoz és elküld vizsgálatokra, hogy nincs-e valamilyen szervi bajod.
2017. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!