Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet hogy...

Szerintetek mi lehet hogy ilyen kicsi a súlyom? Már nagyon zavar szégyellem fiu létemre 50 kg :S Szerintem termetemhez képest gáz!

Figyelt kérdés
Nos nagyon nem értem mi lehet de több mérlegen is mértem magam 50-52 kg vagyok 14/f és 170 cm magas!Nem vagyok kicsi gyerek sőt eléggé testes vagyok meg izmosabb fajta is!De sovány semmikép!!!Pl van haverom olyan mint én kb 4 centivel magasabb és 10 kg-al nagyobb.Pedig kérdeztem ő naponta 2szer eszik meg nem is edz otthon se meg semmi.Én naponta 4x eszek néha többször is meg sok húst eszek fehérjére odafiygelek edzek is sokat!De nem hiszem azért lenne ennyivel több mert magasabb mert van 1 haverom fél fejjel kisseb ha melletem áll rendesen eltűnik melletem olyan kis szálkás de még ő is 6 kg-al nehezebb.Ja és már mióta edzek nem megy fel súlyom 2 hónapja csinálom kb.De nem is ezzel van bajom hanem ránézésre simán mondtam már nekem 67 kg-ot is.De szörnyen aggaszt hogy még 1 lány is nehezebb nálam van modell osztálytársam állandoan diétázik és 53 kg :S:S:S Mi lehet velem? Most nem sajnálni kell mert azé nem akkora gáz de zavar nagyon!
2010. jún. 2. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
csontjaid vékonyak
2010. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem mert ez csontjaim elég erősek erős csontozatú vagyok meg pl van 190 cm magas osztálytársam és kb akkora elég széels vállam mint neki meg nagy hátam van szóval nem lehetnek olyan kicsik csontjaim mivel az én súlyomba lévők (elég kevés van:S) fele akkorák mint én!Genetikám is igen jó mert már említettem alapbol izmos voltam meg nagy vállam volt karom meg ilyenek.Nem fényezni akarom magam nem itt lenen a helye csak azért hangsúlyozom hogy nem bírom elhinni hogy ennyi vagyok.Nem is merem nyílvánosan elmondani meg ezt így megkérdezni mert 1 kislány kinevetne :S
2010. jún. 2. 22:38
 3/4 anonim válasza:
Most ezzel nem tudsz mit kezdeni, egyél úgy ahogy eddig,sportolj. majd kialakul. Még nagyon fiatal vagy
2010. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező :)

6 év elteltével hogy áll a helyzet? Csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy ez van, könnyűek (nem vékonyak és rövidek!!) a csontjaid! Nekem 14 éves lány létemre 52-53 a súlyom, és osztálytársam is van, akinek ugyanolyanok a méretei mint neked, és nagyon nagyon könnyű. Ez kérlek a csontok nehézsége miatt (is) van, ebben az esetben csak amiatt :) nekem nehezebbek, de nő ismerősöm 14 évesen 38 kilót nyomott! És az is a csontok súlya miatt volt. Szóval valszeg már nem aktuális, de azért nesze, itt egy válasz :) 14/L

2016. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!