Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik betegség lenne?

Pánik betegség lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap este, epp a kedvenc sorozatomat neztem amikor hirtelen ramtort a rosszul let, halalfelelem ettol bepanikoltam alig kaptam levegot, remegtem, nem birtam megnyugodni majd hosszas beszelgetes utan a baratommal, nagy nehezen elaludtam, aztan felriadtam es nem tudok aludni

Elegge hipochonder vagyok, mert mar napok ota szur a mellkasom, es lehet ez miatt volt.

Valakinek esetleg lenne otlete, hogy mit lehet ezzel kezdeni ?



2017. dec. 27. 05:08
 1/1 TR75 ***** válasza:

Spontán pánik esetén azt javasolják, hogy néhányszor mélyet kell lélegezni (sok levegőt beszívni, kicsit benntartani, aztán kifújni, és ezt párszor megismételni).

Ha ez volt az első eset, akkor betegségről nem beszélhetünk, ahhoz rendszeresen kellene ilyesminek előfordulnia.


[link]

Itt "A pánik altípusai" című résznél írnak a két típusról, és hogy hogyan oldható.

2017. dec. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!