Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék venni eredeti...

Szeretnék venni eredeti adipexet de mindenhol csak a hamis vacak van ami semmire sem jó a bugyuta válaszok miatt előre mondom dietazok tornázok de jól jönne egy kis plusz az ehesebb napokra. Valaki tud esetleg jót?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 06:06
 1/1 anonim válasza:

Teljesen megértelek.Van egy pont amikor jól jön a plusz segítség,ezzel én is így vagyok. Adipexből jelenleg sehol sem lehet eredetit kapni.Én próbaképpen rendeltem,de nem ér semmit.A régiből van még 20 szem,na az ütős.Nagy kár,hogy már nem lehet kapni,én meg a hülye fejemmel nem raktároztam be amikor még volt.A Sibutramine hatóanyagú szerekből a Reduce 20 milist próbáltam,de nálam nem volt semmi hatása.A Genezisnek van még egy Sibutramine hatóanyagú cucca,de azt még nem próbáltam ki.Azt viszont tudom,hogy az eredeti adipexhez semmi sem hasonlítható.


Tudom,hogy rengeteg okos ember van ezen az oldalon is,akik rögtön lehülyéznek és jönnek az életmódváltással meg stb.Én is életmódot váltottam,odafigyelek mit eszem,és mozgok is rendszeresem,de mindig van egy pont amikor elakad a fogyás és sehogy se tudsz átjutni rajta.Na ilyenkor segítenek ezek a szerek.

2018. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!