Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Bármit eszem...

Hogyan hízzak? Bármit eszem iszom nem tudok hízni.

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nem tudok semmiféleképpen kilót felszedni hiába eszek vagy iszom . segítsetek mitől hízhatnék kb 10 kilót?

2017. dec. 30. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritka probléma. A szumó birkózóknak mind sikerül. Talán kövesd az ő étrendjüket. (Sok rizs, hús és sör.) De nehéz elképzelni, hogy sok cukros ételtől vagy italtól se hízz meg. Hacsak nincs valami anyagcsere zavarod.
2017. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudsz hízni, csak eleget enned nehéz... De lehet, hogy valóban olyan típus vagy, aki átkozottul nehezen hízik. Én ha jó étrenden egy kicsit túlságosan is jóllakom mindennap, akkor sem hízom (azért ha tömegelnék, találnék módszert a többlet egészséges bevitelére), de eszement zabálással se jött fel soha mondjuk havi 1 kiló (pedig tudok enni, brutál zsírosan és szénhidrátosan, sokat). Évi 1 kilót még össze tudtam hozni, ha minimum kettő helyett ettem... Sokan vagyunk ilyenek, az anyagcserénk, úgy látszik, begyorsul, ha többet eszünk, meglepő mértékben. A többség viszont azért nem tud hízni, mert tényleg nem eszik eleget. Az nem számít, hogy más hízik a te mennyiségeddel, a te tested egyedi. De ha mondjkuk 40 kilósan 3000 kcalt eszel kevés mozgás mellett s mégsem hízol, akkor tényleg nem vagy tipikus. Ha 1500-at, akkor ne csodálkozz.


Viszont izmosodni jóformán mindenki tud, ha eleget eszik és rendesen edz és pihen. Igencsak brutális betegség kell hozzá, hogy ne jöjjön össze, persze nem mondom, hogy ez könnyű, hisz nem mindenkinek az.

2017. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
A tököm tele van az ilyenekkel. Minek akarsz hízni a mai világban, amikor már az 50 kilós csajok is kövérnek érzik magukat? Meg mi az, hogy bármit eszel, nem hízol? Zabálj mindennap mekiben és garantálom neked, hogy hízni fogsz. De jaaaa, azt már nem, mert te salátától akarsz hízni. Pf.
2017. dec. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig vékony voltam 19 éves koromig, elkezdtem kondiba járni, és megmaradtak a kilók. Az étvágyam is nőtt, csináltam kb 22 éves koromig, utána abbahagytam mert másfelé sodort az élet, de ettől függetlenül megtudtam hogy legalább a testmozgás az ami hozza, és meg is tartja a súlyt.


Előtte hiába ettem össze minden szart, ittam a kólát, ugyanolyan kungfu testű voltam.

2017. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!