Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy hízzak kövérre?

Hogy hízzak kövérre?

Figyelt kérdés

1. Is ez a kérdés teljesen komoly felizgat a gondolat h kövérre hízzak.

Egy ideje próbálkozok kövérre hízni de egyenlőre nem sok sikerrel :/

Tudnátok valami biztos tippet/módszert mondani legalább egy jó 20 kiló hízáshoz?


F



2017. dec. 10. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

nem sok értelme van, de a legjobb hízás a túlzott cukorbevitel.


A tej (tejcukor / laktóz) és a csoki kombó a legjobb út a cukorbetegséghez, vaksághoz, elüszkösödött majd amputált végtagokhoz.


Minden pékárú szintén segít ennek elérésében, a nagyon kövér emberek általában szegények, mert csak a tészta-kenyér-krumpli-rizs szénhidrát kombinációra van pénzük, ami mind többletcukor a szervezet számára, amit az inzulin ZSÍRBAN raktároz.


Már ameddig van megfelelő inzulin termelés, amint csökken már jön a cukorbetegség - vakság - halál.

2017. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leterhelnéd a szervezeted, nem lenne túl egészséges dolog. Plusz, valaki meg azért ügyködik egész életében, hogy hogyan adja le a plusz kilóit. Ne legyél elégedetlen magaddal, örülj neki, hogy szép, egészséged, délceg alkatod van! (Bocsi, hogy én nem tippet adtam)
2017. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a féltést de nem hiszem h egy 20as vaksagot es amputalt véktagokat okozna 😂😂

Masok 200 kilosan is vigan elvannak en meg ennyitol max csak surolnam a mazsat.

Am privat uziket is szívesen várok ha valki ott akar tippeket kuldeni :)

2017. dec. 10. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

#1 vagyok


Kihagytam a legdurvább rejtett kalóriát a cukros üdítőket.


Nem kell elhidd. Ja és még valami, ami nem 100%.


Ha a zsírsejtjeid kialakulnak, ide tárolja az inzulin a többlet cukrot, amit nem tud a sejteknek már átadni és az izmok sem tudják glikogénként eltárolni, szóval ha kialakul egy szírsejt SOHA nem fog eltűnni. LE tudsz fogyni és kiüríteni a zsírt belőle, de nem fog maga a szírsejt eltűnni és sokkal könnyebben fogja oda visszatárolni a felesleget a szervezeted zsírba.


Ebben nem vagyok 100%-ig biztos, de mintha mostanában ilyesmit olvastam volna.


Ha kialakul a cukorbetegség, akkor pár hét alatt brutális látáskárosodást lehet szenvedni. Az oka, hogy ha a véredből nem tudja a cukrot/glükózt elrakni a lecsökkent inzulin, akkor a cukor eltömi a hajszálereket, ilyen a végtagok végén lévő elvékonyodó erek, látóideg, nem kapnak emiatt oxigént a sejtek és elhalnak. Lefekszel aludni és reggelre rosszabbul látsz egy picit, de nem törődsz vele. Másnapra megint elhal pár ezer látóideg. Utána meg mikor már orvoshoz mész nagy nehezen, félig megvakultál, foltokban sem látsz.


Gondolkozz.


Emellett leterheled majd az egészségügyet, amit nyilván nem te fogsz fizetni a rokkant nyugdíjadból 26 évesen, kézfejek, lábfejek nélkül, félig vakon egy tolószékben 150kg-osan.

2017. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
*zsírsejt és nem szír sejt
2017. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
52%
Neked elég nagy tevkepzeteid lehetnek milyen oldalakat olvasgatsz? Tuti ilyen 40 kilós fitness guru vagy. Haha. Már nem azert de a cukorbetegség nem egyik napról a másikra alakul ki és nem minden túlsúlyos lesz cukorbetegség szerencsétlen édesanyám betegség miatt elhízott 140+ és úszik, odafigyel az étkezés, de se magas vernyomasa, se cukorbetegsege nincs. Vígan éli az életét.
2017. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még mindig várok hasznos kommenteket/üzeneteket :)
2018. ápr. 19. 18:51
 8/8 anonim válasza:
100%

Tejszín

Vitaminok

Szénhidrátok


De a napi 1 liter tejszín, csak úgy nasi szerű fogyasztása nagyon gyorsan hízlal!

Tapasztalat 😉

2018. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!