Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami dumó van hátúl a...

Valami dumó van hátúl a fejemen nagyon félek miert van ez ott mikor nem kéne? 18l

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta ott van es azt hittem másoknak is van ilyen. De ma bepánikoltam mikor azt mondtak itthon hogy nekik ninxs ilyen. Nem fáj de nagyon félek hogy mi ez
2018. jan. 2. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnád lefényképezni? Így fogalmam sincs mire gondolsz. Nekem is van valami hátul a tarkómnál, ahol a koponya és a gerinc találkozik, ott a koponyám kicsit jobban kitüremkedik mint a családom többi tagjának..csak egy nagyon kis púp..de semmi jelentősége. nem lehet hogy neked is ilyen van?
2018. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ilyesmi! Pont a fejem hatso kozwpen es alatta üreg féleség van. Borzasztóan félek.

Most olvasgattam az agy daganatrol szerencsere egyik tunet sincs nekem.

Te nem mentel vele orvishoz?

2018. jan. 2. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van
2018. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez a germán koponya egyik sajátossága, természetes :) Nekem is van. Fél üveggolyónyi pukli a tarkó fölött közvetlenül. Jó az, nyugodj meg!
2018. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos?

Akkor ez nem csak nekem van?

2018. jan. 2. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Így látatlanban 99%...mások is megerősítették, hogy létezik ilyen. És ez nem kóros elváltozás, hanem teljesen természetes. Mint például valakinek nagy az orra, van akinek kicsi. Van akinek van ilyen kis dudor, van akinek nincs..De ha egyszer túl sok lesz a szabadidőd, menj el dokihoz, csak hogy megnyugodj!

Az agydaganatot meg nagyon gyorsan felejtsd el! :)

2018. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Megtaláltam az anatómiai nevét, ez a bizonyos "External Occipital Protuberance", vagy hétköznapibb nevén az inion. Itt egy wikipedia cikk róla:

[link]

2018. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez angolul van. Mi ez?
2018. jan. 3. 00:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nyugtatást!!!
2018. jan. 3. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!