Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki a gurulós iskolatáska?

Ciki a gurulós iskolatáska?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és karácsonyra kaptam egyet,mert mióta kiderült,hogy gerincferdülésem van azóta anyámnak ez a mániája.

De eléggé viszolygom tőle,mert attól tartok,hogy megbámulnak majd vagy megszólnak az osztálytársaim. Anyám pedig szentül állítja,hogy nem fognak mert külföldön használnak ilyeneket ezért őket sem akarom megsérteni,hogy megvették egy csomó pénzért,de nem használom.



2018. jan. 2. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy gurulós iskolatáska?
2018. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem fura. De ha meg mondod hogy egézség ügyi oka van akkor csak megértik
2018. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem láttam.
2018. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a viszonyod az iskolatársaiddal, akkor ezért nem szólnak meg. Ha megszólnak, akkor ott más baj is van. Egyébként meg kit érdekel, mit mond, aki nem ismeri a körülményeidet. Az egészséged a legfontosabb, és az hosszú távú.
2018. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fentiekre válaszolva,igazából nincs. A tesómmal beszéltük is,hogy ez tulajdonképpen egy hátizsákos bőrönd,mert lehet húzni is meg hátra venni is,de olyan nagy meg annyi rekesz van benne,hogy inkább bőröndszerű.
2018. jan. 3. 06:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Praktikus és egészséges!
2018. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyre több helyről olvasni, hogy ez se jó a gerincnek, mert kicsavarodva húzza az ember...
2018. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!