Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek segítene, vagy...

Szerintetek segítene, vagy baj lenne, ha meghajtanám a hasam?

Figyelt kérdés

Ugye itt voltak az ünnepek, töltött káposzta, nehéz levesek, francia saláta, sütik, csoki... Hízni nem híztam, mert a napi sétámat ugyanúgy megtettem, mint máskor, viszont így is igencsak megviselte ez az egész a pocimat, mert nem nagyon tudtam visszafogni magam, folytonos teltségérzet, hasfeszülés, nehéz, kemény, enyhén domborodó alhas szinte állandósult ez alatt a bő egy hét alatt. Na de most újévkor sikerült jól bekajálnom lencséből, illetve azóta is 2 napja az van a maradék virslivel és töltött káposztával, és ez a kombó eléggé felpuffasztott, és már eléggé kínlódok miatta, eddig elviselhető volt, de mára már úgy keltem, mint aki 5 hónapos terhes, és ezen a nagy dolog és némi szél távozása sem változtatott, egyre jobban nő és feszül a pocim. Érzésre is olyan, mintha lenyeltem volna egy sárgadinnyét.

Már nagyon irritál, órák óta az jár a fejemben, hogy sz%*ni/f@sni kellene egy kiadósat! Egyszerűen masszíroztam, tornáztam, amitől böfögtem pár jólesőt, de egyre ezen kattogok, hogy annyira tele van az alhasam, ki kéne ürülni!! Hiába fektettem reggel kábelt, érzem, ahogy feszülnek, tele vannak a beleim.

Egyre jobban azon vagyok, hogy meghajtsam magam. Na persze nem egyből gyógyszerrel, első próbálkozásra egy nagy pohár káposzta lére gondoltam, hátha az is kellően kipucol. Mit gondoltok?


2018. jan. 3. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek ? Hagyd ki a vacsorát meg a holnapi reggelit , almát vagy narancsokat egyél és sok teát igyál .
2018. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, nem vagyok valami türelmes, és már elég kényelmetlenül éreztem magam, egy bő hét után most telt be a pohár is, meg más is, de az viszont szó szerint. Úgy éreztem kirepedek, és dél óta, amit nem írtam, hangosan morgolódni is elkezdett a pocim, de nem történt semmi, nem csikart, csak bugyogott, kicsit mozgolódott, meg jó nagyokat korgott.

Szóval remélem ártani nem ártottam ezzel, de csak megittam azt a savanyúkáposzta lét, és 1,5 óra elteltével már szaladtam is. 2 nagy adag kiürülte után sokkal jobban érzem magam, könnyebbnek, bár még nem az igazi, ezért ittam is egy borsmenta teát, amitől egyelőre nagyokat böfögök, de remélhetőleg a túloldalon is kihajtja a gázokat. Étvágyam nincs, szóval a vacsorát valószínűleg kihagyom, holnap pedig kevés főtt krumplit és kompótot tervezek enni, mielőtt visszatérnék a normál, hétköznapi étrendemre.

Remélem 1-2 nap alatt teljesen rendeződik a helyzet, de máris jobban vagyok valamivel.

2018. jan. 3. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!