Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a szúró,...

Mi okozhatja ezt a szúró, nyomó érzést?

Figyelt kérdés

Sima séta közben is az ágyéki gerincemnél jelentkezik egyfajta szúró érzés. Mintha valami lenne ott, ami nyom valamit.

Sima röntgen nem mutat semmit.

Igazából minden mozdulatra jelentkezik ülő és álló helyzetben egyaránt. Ha fekszem, akkoris van hogy érzem. Csak a bal oldalon. A jobb oldalon semmit nem érzek.

Azr tudom, hogy a l-s gerincem nem épp egészséges, 2.5 eve voltam MR-n, lumbalis polydiscopathia lett a vélemény. De akkor még ez a szúró nyomó érzés nem jelentkezett.

Van hogy az ülőidegem becsípődik, de megfelelő mozdulattal azt tudom orvosolni. De ez a nyomó szúró érzés elég kellemetlen már, mert mindig jelen van, nem tudok egy jót sétálni sem, a munkahelyen ülni meg nagyon kényelmetlen így.

Voltam orvosnál de mivel a rtg negatív, így nem lettem okosabb.

Valaki hasonlóan esetleg?


Tapasztalatokat várok, nem kioktatást.


39 éves nő


2018. jan. 4. 10:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!