Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Crohn-betegséggel hogyan...

Crohn-betegséggel hogyan lehet élni?

Figyelt kérdés

Kislányom valószínüleg Crohn-beteg, most 27 hónapos.

Nagyon nehéz lesz az élete, vagy azért meg lehet könnyíteni pár dologgal?

Tapasztalatokat szeretnék ezzel kapcsolatban.

Előre is köszi.


2010. jún. 4. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet vele, ha minden okés vannak hosszú évek teljesen tünetmentesen, de néha kiújul, viszont ilyen kiskorba biztos nehezebb lesz..Arra figyelj hogy nyugodt legyen, ne idegeskedjen, mert a lelkiállapoton sok múlik hogy mikor újul ki és hogy milyen mértékbe.
2010. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszodat.

Csak az a baj, hogy most van az amikor mindenért képes hisztizni. Én pedig nem tudok mindig csak rá figyelni, mivel itt van a 4 hónapos kisöccse is.

Már próbáltam egy-két módszerrel kivédeni a hisztijeit, de nem mindig sikerült.

2010. jún. 4. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én most tudtam meg fél éve h crohn beteg vagyok. mákosnak érzem magam minden téren. jókor jó helyen derült ki h az vagyok. szal én megvagyok. sőt eddig szinte hátránya még nem volt belőle h az vagyok. (azt leszámítva h sovány voltam mindig is. de azóta már végre tudom miért, tudok tenni ellene és így hízok is szépen lassan) szal a simán lehet vele élni. sőt legalább egészségesebben fog élni. nem kell attól tartani h dohányos vagy alkesz lesz :D és így egyetem alatt marad egy csomó pénze :D

19/F

2010. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!