Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van gyógyszer túlzott haskorgá...

Van gyógyszer túlzott haskorgás ellen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a suliban van hogy dupla órákat tartunk és az ebédet csak a 7. óra után tudjuk megenni és addigra már jó éhes mindenki. Nekem az a baj, hogy az átlagnál szerintem jobban korog és fáj ilyenkor a hasam. Próbálok ilyenkor inni, de az csak percekig tudja megszűntetni ezt. Enni meg nem lehet órákon nyilván, szünetben meg valamit eszek amit viszek de az uccsó órák nagyon elhúzódnak és sosem érünk rá ilyenekre akkor mert még wc-re is el kell menni ott meg hihetetlen nagy a sor...


Szóval valamit tudnék bevenni ami az ilyenkor előtörő görcsös fájdalmat és a korgást megszűnteti?



2018. jan. 4. 22:28
 1/4 anonim válasza:
100%

Reggelizzél, és vigyél több kaját. Miért nincs időd szünetben enni? Ha a tanárok tartanak bent, s veszik el a szünetből az időt akkor kell szólni az osztályfőnek, vagy az igazgatóságon jelezni.

Továbbá nem tarthatnak dupla órát szünet nélkül. Ezt is jelezni kell az illetékeseknek, ezzel törvényt sértenek. Jogotok van a szünethez, evéshez, pihenéshez az órák között. S egyiket sincs joga a tanárnak korlátozni.

Ha pl. valamelyik tanár bent tart szóljatok neki vagy az oszinak. Vagy ha pl. dupla órán ha nem ad szünetet, szólj órán a tánárnak hogy járna a szünet, és éhes vagy, ezért engedélyt kérsz az evésre.

2018. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
így van, ez felháborító. tanfelügyeleten, oktatási hivatalban akár név nélkül is érdemes feljelentést tenni. az egészségeteket teszik kockára.
2018. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nincs joguk elvenni a szünetet, de nálunk is ezt csinálják.

Én ilyenkor szépen órán (abban az időben amikor a szünetnek kéne lenni) előkapom a kiflit, kenyeret vagy amim van és szép nyugodtan megeszem.

Amikor kicsengettek nekem szünetem van (akár bent a tanár, akár nincs). Végülis ha beírást akarna adni mit írna be? Netán azt h "Ádám megszegte az iskolai rendtartás, mivel SZÜNETBEN evett"? :D

2018. jan. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg azért pampognak egyesek, hogy ne tartsak szünetet, amikor dupla óra... :D
2018. jan. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!