Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért piros a bőröm a lábamon...

Miért piros a bőröm a lábamon és a felkaromon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már évek óta pirosas-lilás a lábam, többször meg is kérdezik,h miért, és most már a felkarom is állandó piros. Egyszer elmentem vele a háziorvoshoz, ő azt mondta,h érszűkület,de ha nem fáj, ne menjek vele bőrgyógyászhoz. Most már viszont idegesít,h mindenki kérdezget, nem viselhetek szoknyát harisnya nélkül. Szerintetek mit tegyek? Vagy ez nem is érszűkület?
2010. jún. 4. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hallod, nem mondok már semmit az orvosodról. Ha érszűkületre gyanakodott, azt ki kellett volna vizsgáltatni a kardiológusnál, ha jól tudom. És ha ott az orvos megállapítja, hogy valóban ez a gond, arra írnak gyógyszert. Nekem a mamám érszűkületes, de neki nincs ilyen tünete. De most ez hogy volt? Mondta a doki, hogy érszűkület, és annyiban is maradt a dolog?

El kéne menned még egyszer az orvoshoz, és be kéne utalnia Téged vizsgálatra. De egyébként: www.orvostudakozó.hu....nekem ez az oldal nagyon bevált, nagyon sok orvos van ott, pár nap után válaszolnak is a kérdésekre. Ott kéne leírni minden tünetedet, és akkor hozzáértő fog válaszolni!

Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön zöld ágra vergődni!

2010. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, és megnézem az oldalt is. Igen, így volt, sőt már bőrgyógyász is látta, mondta,h sok nőnek ilyen a lába, érszűkületes és csak tartsam melegen. Szval ennyi, de már idegesít és mostanában görcsöl is...
2010. jún. 12. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!