Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek aki fogyott...

Van köztetek aki fogyott 20-30 kg-ot? Milyen lett a bőrötök? Ajánlanátok valamit, hogy ne lógjon a bőröm fogyás után.

Figyelt kérdés
25-30 kg súlyfelesleg van rajtam. Terhesség alatt es után rakódott ram.nekialltam dietazni es edzeni. Viszont nagyon félek h a bőröm nem áll vissza. 23L

2018. jan. 10. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Legrosszabb esetben plasztikai sebész szépen rendbe teszi a bőrödet. :)
2018. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam. Néztem képeket is plasztikai műtétekről. Viszon úgy láttam hogy az sem olyan szép. Elég nagy hegek maradnak.
2018. jan. 10. 12:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát de ez van. Jobban oda kellett volna figyelnem a kajára :(
2018. jan. 10. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a plasztikai műtét utáni állapot még mindig szebb, mint 30 kg felesleg. Nagyon tiszteletreméltó az elhatározásod, és kívánok sok erőt és kitartást végigcsinálni. Én 16 évesen fogytam 25 kilót, nem látszott a bőrömön semmi - szerintem az áletkor, a sport és a viszonylag lassú fogyás miatt. Elég fiatal vagy még, ha szerencséd lesz, nem marad sok nyoma a fogyásnak.
2018. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szlory ***** válasza:
100%

Sok pénzért még kisebb hegek. :)


Kérdésedre válaszolva: igen. És sajnos olyan lett, amilyennek gondolod. Most ott tartok, hogy újrahíztam, most esélyem van plasztika nélkül megoldani.


A diéta és edzés jó, a részletekről oldalakat lehetne társalogni, de tulajdonképpen ha a heti 1kg súlyveszteségi plafont betartva, közben a bőr feszesítését, rugalmasságát tuningolva dolgozod le a felesleget, semmi baj nem lesz. Ha idén nyáron 6x4x1kg = -24kg-mal mész ki a gyerekekkel strandra, de feszes bőrrel, az felér egy diétás -30kg kinézetével.

2018. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lassan kell fogyni, az a titka, esetleg szedhetsz kollagént mellé. Én 34 évesen szültem, utána fogytam 37kg-t,szépen heti1 kg max.

Egyedül a hasam (óriási hasam volt 4400gramm 58cm+el született a fiam!) meg az oldalam lett striás kicsit, de néhány év napozás utàn szépen halványodnak :) Amúgy is igaza van a korábbi hozzàszólónak, inkàbb a striàk, mint a +30kg:/

2018. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, valószínűleg nem lesz gond. Csak ne várj sokáig, öt év múlva nem indulsz ugyanolyan eséllyel. Két gyermekem van. Konkrétan semmilyen felismerhető nyomot nem hagyott rajtam. Aztán nemrég betegség miatt fogytam öt kg- ot. Na ez már látszik, sajnos...30 fölött vagyok.
2018. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Mellműtétre biztos hogy szükségem lesz. De nyílvan csak ha már elértem azt a súlyt amit majd tartani szeretnék. És pont ma olvastam a kollagénporról. Rendelni fogok... még nem tudom hogy honnan de keresek egy megbízható oldalt.
2018. jan. 10. 21:51
 9/9 anonim válasza:
Lifetiltnél van kollagén, garantáltan hatásos és jó barátod lesz :)
2018. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!