Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hányinger ellen?

Mit tegyek hányinger ellen?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete itthon vagyok, mert az iskolában folyamatosan hányingerem van. Itthon egész jól vagyok, eszek meg minden, de ha suliba megyek, már az odaúton a buszon hányingerem van, ami egész nap tart (tesióra után meg még rosszabb a helyzet, akkor hányok is). Az orvos azt mondta, hogy vírus, de ő sem volt benne teljesen biztos, mert a vírusnak csak egy része mutatkozott rajtam (a hányinger). És máig tartott az igazolásom, holnap megint mennem kell. Természetesen veszek majd be hányinger elleni gyógyszert, de szerintetek mit tudnék még csinálni, hogy ezt elkerüljem? 15/L

(Kérlek ne mondjátok, hogy biztos terhes vagyok, vagy iskolaundorom van. Egyik sem.)



2018. jan. 10. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem vagy jól, menj vissza a dokihoz.


Gyors megoldásként nekem a mentolos rágó vált be múltkor. Rágtam majdnem egy óráig és elmúlt.

2018. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pszichés gondod van. Lelkileg nem vagy jól. Szorongsz mondjuk a suli miatt.

Ha otthon jól vagy és csak a suliban vagy rosszul akkor elkéne gondolkozni hogy mi lehet ott a gond.

2018. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt már hányingerem osztálytárstól. Én iskolát váltottam. De amúgy az is lehet, hogy neked nem emberügyi bajod van, hanem pl túl nagy rajtad a nyomás, túl nagynak érzed az elvárásokat. (Attól függetlenül, hogy azok mekkorák, mert lehet, hogy reálisan érzed túl nagynak , vagy csak te gondolsz bele többet, te akarsz 300%-osan teljesíteni.) Vagy a tanárok irányából, vagy a szüleidtől, vagy saját magadnak amit felállítottál mércét. Esetleg nincsenek olyan szép ruháid, mint a társaidnak, és ez is frusztrálhat.
2018. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Vagy az esetleg , hogy te készülsz mindig rendesen,és folyamatosan, rendszeresen bizonygatnod kell, hogy méltó vagy rá, hogy jó jegyet kapj; mert miért nem hiszik el.
2018. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!