Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom sok energiaitalt...

Urialma kérdése:

A barátom sok energiaitalt fogyaszt. Milyen következményei lehetnek ennek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom minden nap 0,5 l energiaitalt fogyaszt, de néha ezt átlépi. Általában az erősebb fajtából iszik. Milyen következményei lehetnek ennek?

2018. jan. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tönkremegy a veséje, cukorbetegség, illetve agyvérzése is lehet. Az utóbbiról én a múltkor hallottam, mivel van egy ismerősöm, akivel nem igazán tartom a kapcsolatot, de agyvérzése volt és az orvosok azt mondták, hogy az energiaital állhat a háttérben. Az illető minden nap elfogyasztott 2 darab fél literes energiaitalt.
2018. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokat iszok, eddig nem volt bajom, de tény hogy nem egészséges
2018. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Én tegnap 6 Burnt ittam meg, de nagyon alacsony a vérnyomásom, szóval csak nem kapok agyvérzést. Persze tudom hogy nem egészséges, de nagyon szeretem és nagyon az érzelmek embere vagyok.

23/F/meleg

2018. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mégis kit érdekel egy energiaitalos kérdésnél, hogy meleg vagy?
2018. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves, bizonyos kor alatt maradandó idegrendszeri fejlődési zavarok lehetnek, egyetemen mondták ha fontos megpróbálom megkeresni azt a jegyzetet
2018. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rád nézve semmi kedves kérdező. A langyi válaszoló meg biztos itt keres párt magának.
2018. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!