Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől múlhatott el az álmosságom?

Mitől múlhatott el az álmosságom?

Figyelt kérdés

Éjfél körül elég fáradt és álmos voltam, majdnem el is aludtam, de dolgom volt, amit előbb be akartam fejezni. Kb. 2-3-ra be is fejeztem, viszont akkor már egyáltalán nem voltam álmos, így csak 4-kor mentem lefeküdni, viszont elaludni akkor se tudtam.

Mitől múlhatott el az álmosságom, mikor nem aludtam, nem is pihentem, nem ittam kávét, energiaitalt stb.


2018. jan. 11. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem fekszel le akkor, mikor a tested szerint kellene, akkor tartalék energiákat mozgósít a szervezet. Vannak ilyen időszakok, mikor ha lefekszel, elaludnál. Ha ezeken erőszakkal túllendülsz és ébren maradsz, akkor ismét éberségi állapotba kerülsz, míg a mozgósított tartalék energia el nem fogy.
2018. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!