Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a karmolás...

Hogyan tüntessem el a karmolás utáni heget?

Figyelt kérdés

Még 2017 július legelején voltam körmösnél,és nem reszelte le teljesen jól a körmöm,tehát még recés volt ,és már nem is emlékszem,hogy mit csináltam,csak arra,hogy kiesett valami a kezemből,és a combomat végigkarmoltam. Nagyon erősen és mélyre is sikerült,szörnyen fájt,vérzett is rendesen. Olyan csúnya volt,hogy egész nyáron korrektoroztam,és “sűrűbb kötésű” nejlon harisányt hordtam,de sokszor inkább fel sem vettem rövidnadrágot,mert nagyon szégyelltem.

Azóta már rengeteg idő eltelt,halványodott egy kicsit,de még mindig nagyon látszik,kentem már rá körömvirágkrémet,meg gyógyszertárakban kapható Contratubex hegeltüntető kenőcsöt,de igazán egyik sem használ.

Mit csináljak? Szörnyen zavar,és nagyon csúnya így az összkép!


2018. jan. 14. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet rá venni valami kenőcsöt, keress rá.
2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy nagyon profi kenőcs, műtétek utáni hegkezelésre szokták használni, már sajnos nem jut eszembe a neve, a gyógyszertárban biztosan tudnak segíteni. Azért azt nem gondoltam volna, hogy a műköröm ennyire éles tud lenni. Azt hittem erre csak a természetes köröm képes.
2018. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!