Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova kéne fordolnum? Mi lehet...

Hova kéne fordolnum? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kb 2éve a nyirokcsomóim megduzzadtak, hőmelkedésem volt. Nem múlt el, pár hét után elkezdtem vizsgálatokra járni. Voltam vér, röntgem, meg Ct-n.

Vér vizsgálatokon nem mutattak ki semmit, aztán egy maszeknál kimutatták CSOK vírus tüneteit amire azt mondjákn 1-3héten belül elmúlik és valakinek 1év is lehet.

CT és röntgen semmi.

Telt az idő és most itt vagyok mindig ezzel és úgy érzem mintha terjedne... Vagy nem is tudom gyakran fáj a nyakam és az állkapcsom is hőmelkedésem is van. A legtöbb nyirokcsomóm duzzadt amit tudok()

És mint egy feltételezés hogy van 1szemölcsöm vagy valami, ami régen is volt kb mióta van a betegség azaz jött, kezeltem -eltünt. Most újra van ugyan ott.

Mi a véleményetek, mit javadoltok?

Köszönöm



2018. jan. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a CSOK vírus?
2018. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyszerű vírus, azt hiszem szájon át terjed gyakran csókolózás miatt kapják el:D

Kb 1-3hétig tart,hőemelkedés esetleg hányinger és duzzadt nyirokcsomók ennyi.

2018. jan. 17. 07:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdező a csók vírusként emlegetett mononukleózisra gondol.
2018. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!