Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 168 cm-hez ideális testsúly...

168 cm-hez ideális testsúly 52 kg? 25/L

Figyelt kérdés
17 éves koromban anorexiás voltam, 40valahány kilogrammal. Kb 19 éves koromra "normalizálódtam", és azóta normálisan eszem, emellett rendszeresen mozgok is, de nem állítanám, hogy elégedett vagyok magammal. Szerintetek ideális ez a súly a magasságomhoz?
2018. jan. 17. 22:40
 1/5 Zoli780806 ***** válasza:
Teljesen! Ezen ne is rágódj.
2018. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen magas vagyok és amikor 60kg voltam nem tetszettem magamnak. Szóval híztam. Szerintem neked sem ártana még egy 5 kg plusz minimum.
2018. jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hpgy sovány vagy. Én voltam 168-al 52 kg és C-s melleim voltak, szóvql nem kevés az. Bezzeg egy betegség miatt lefogytam 49 kilóra és egyből ment, hogy anorexiás vagyok tuti stb.
2018. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár kiló plusz még talán jól nézne ki rajtad, de ez sem betegesen kevés, szóval nem kell idegeskedni.
2018. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hízhatnál kb 5 kg-t. Az lenne az ideális. A BMI kalkulátor szerint most épp csak picivel vagy a kórosan sovány kategória felett(18,42 és 18 alatt kórosan sovány). Ha normálisan és sokat eszel, de nem tudsz hízni, akkor menj el orvoshoz, első körben pajzsmirigy-túlműködés kivizsgálásra, én amiatt nem tudtam hízni.
2018. febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!