Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagy baj ha már elég...

Az nagy baj ha már elég régóta nem birok kakilni? Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Hétfőn bírtam utoljára. Mozgás megvan, eszek rendesen, nem értem.

2018. jan. 20. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
De baj! Próbálj olyan dolgokat enni amik meghajtanak, ha nem jön be akkor meg hashajtó!
2018. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miket eszel rendesen?
2018. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inni mennyit iszol?
2018. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reggel egy fél bögre gabonakása, és rá egy liter tiszta víz. Nekem ez szokott segíteni. Amúgy napközben eleget kell inni.
2018. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem akkora baj. de ne erőltesd ha nem javul hamarosan akkor pedig orvos. Stressztől is lehet szorulása az embernek am, tapasztalatból irom .
2018. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A guttalax nagyon jó. Este megiszol pár cseppet, reggel tudsz kakilni. Állítólag az aszalt szilva, szilva elég hatékony erre, vagy szilvakompót is megfelel.
2018. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, mindig azt eszem ami épp van itthon, inni lehet nem iszok annyit amennyit kellenne mert előfordul hogy elfelejtem.
2018. jan. 20. 10:04
 8/8 anonim válasza:
Igyál többet vagy egyél olyan ételeket amiknek hashajtó hatása van
2018. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!