Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy a nyak elülső...

Létezhet, hogy a nyak elülső részén becsípődik egy kis izom, vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka a szoksosnál picit később feküdtem le, negyed 1 körül. 1-kor még ébren voltam, akkor jelentkeezett hirtelen a fájdalom: nyeléskor (nem evés közben, mert mint már említettem, próbáltam aludni) mintha egy görcs lett volna a torkomban, de nem szimplán egy gombócérzet, hanem mintha konkrétan valami nyomta volna. Leginkább olyanhoz tudnám hasonlítani az érzést, mint mikor egy kis idegszál / izom becsípődik, és nem hagyja mozogni a körülötte lévő terület, és olyan késztetést érzel, hogy azt ki kéne "pöccinteni".


Tudom, elég hülye magyarázat, de jobban nem tudom leírni. El kezdtem aztán tornáztatni a nyakam és akkor is úgy éreztem, mintha tényleg valami fizikai oka lenne a fájdalomnak, tehát inkább valami kis csontra, izomra gyanakszom, mintsem belül valamire.

Egy idő után a nyelési fájdalom megszűnt, de mintha folyamatosan nyomták volna az állam alatt a torok felső részét, kicsit balra, eegy picit még a zsibbadásra is hasonlítanám (ezt a tompa érzést még mindig érzem)


Valakinek volt hasonló?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :) 18/L



2018. jan. 20. 14:37
 1/2 anonim válasza:
46%
Természetesen. Ez isten büntetése számodra. Valószínűleg rákos vagy
2018. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló heti egyszer biztos kijön én pajzsmirigyre gyanakodtan de az endokrinológus azt mondta van aki ha elfárad a nyak izmaiba is kijöhet a fáradtság.
2021. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!