Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért/mitől van az hogy ha...

Miért/mitől van az hogy ha megmozgatom a csuklóm (minden apró mozdulatnál) ropog? De ez így van a láb ujjaimmal is, nyakam, hátam (ezesetben ha törzskörzést csinálok) térdem.

Figyelt kérdés
14éves vagyok fiú.Ilyenkorban ez normális vagy baj van?

2015. okt. 26. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Lazább ízületek. Lehet növés miatt is, de van, akinek családban előfordul ilyen, és nála is megjelenik, vagy konkrét genetikai kórképhez társul. Ennyiből nehéz megmondani. Szoktak véletlenszerűen kificamodni ízületeid? Könnyebben ugranak ki, esetleg vissza? Tudod őket az átlagostól eltérő mértékben mozgatni, pl ujjaidat visszafele, tenyérhát felé hajtani, stb?
2015. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vagyok hajlékony szval szinte teljesen normális vagyok :D csak annyiban nem szerintem hogy az ujjaimat ha teljesen "kiegyenesítem"akkor hát majdnem derék szögben állnak.Nemtudok róla hogy a családomban bárkinek is valaha ilyen problémája lenne.Eddig semmim sem tört ki vagy ilyesmi.a térdkalácsomat elég durván tudom mozgatni a helyétől (kb5cm) naggyából ennyi
2015. okt. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!