Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismeritek-e, használtátok-e a...

Ismeritek-e, használtátok-e a D-MANDOZ nevük por vagy tabletta készítményt? Húgyúti fertőzésre ajánlotta az orvos.

Figyelt kérdés
Természetesen nagyon drága és nincs felőle semmi információm. Nem tudok senkitől érdeklődni, és CSAK ÚGY nem szeretnék majd 10. 000 Ft-ot kiadni. Megköszönöm, ha megírod a tapasztalataidat felőle.
2018. jan. 22. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
D-mannóz. Ez egy cukor. Csinált az orvosod vizelettenyésztést? Mert tudtommal a mannóz csak E.colira jó. Ha nem,akkor ne vegyél szerintem. Menj olyan orvoshoz,aki rendesen kivizsgál és ad célzott terápiát. Én akkor vennék mannózt,ha régóta fennáll a probléma,biztosan coli okozza és már volt antibiotikum kúra.
2018. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGEN, volt már 2x laboratóriumi diagnózis. Nagyon sok antibiotikumot szedtem, de nem tudok megszabadulni tőle. Mindig visszatér, az orvos szerint nem higiéniai hiányosságtól van.
2018. jan. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!