Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üzemorvoshoz kell mennem, de...

Üzemorvoshoz kell mennem, de nem merek levetőzni!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy üzemorvoshoz kell mennem munkaügyi alkalmasság vizsgálatra, és világ életemben kerültem bárki előtt a meztelenkedést ( van barátom ő előtte vettem le először a melltartót, de nagy "szenvedések" árán, közvetlenül meztelenkedni előtte se szeretek. Szégyellem ugyanis. Nagy melleim vannak, ettől lógósak is. Ekg-t fognak csinálni úgy tudom hogy meztelennek kell lenni és előre félek, főleg ha pasi csinálja..tudomh van ez a duma h az orvost nem érdekli de fosok h vmi furát fog gondolni, v furcsán fog rám nézni..és tuti h nagyon fog dobogni a szivem nem tudom h ez mutathat téves eredményt ? Illetve már most görcsbe van az egésztől a gyomrom, lesz vérnyomás mérés és régen a sulinkba is amikor a védénő mért vérnyomást izgultam és az egekbe volt és elküldött mépg különféle vizsgálatokra közbe otthon mérve anyukámmal normál értékek jöttek ki. Félek akkor is ha megmérik a várnyomásom és nagyon magas lesz..akkor mi lesz?

Kérlek nyugtassatok meg !


23L


2018. jan. 27. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az EKG-t az asszisztensnő csinálja és nem kell pucérra vetkőzni, mért kéne. A vérnyomása másnak is magas, ha orvosnál mérik, fehér köpeny szindrómának nevezik.
2018. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nezd, nem akarlak altatni, van ahol puceran vegzik, van, ahol melltarto maradhat a paciensen. az ekgt valoban az asszisztens vegzi ( ha van) , ok altalaban nok szoktak lenni, talan egy no elott kevesbe vagy szegyenlos. senki nem rendelkezik tokeletes testtel, ami teged bizonyara nem vigasztal, ahogy az se, hogy az orvos nem nez a betegre " ugy"- de azert gondoltam leirom, hogy erositsuk ezt a tudatot benned!

olyan ruhaban menj, ami gyorsan / egyszeruen leveheto / felveheto vizsgalat elott es utan, hogy az is kevesebb ruha nelkuli idot jelentsen szamodra.mondd meg elore a dokinak, hogy tobbszor elofordult mar, hogy magas erteket mutatott a vernyomasmeres, de ez csak a stressztol van, es bizonyitottan nincs szivproblemad.

2018. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is nagyon izgulós vagyok az orvosnál. A lassú, mély légzés nagyon sokat segít. Nem csak a dokinál, hanem minden stresszes helyzetben. Szólj, hogy izgulsz, zavarban vagy. Nyugalom, az orvos látott már ezt-azt, nem Te vagy az első betoji páciens (és nem is az utolsó). A melledet meg csináltasd meg, ha ennyire zavar. Nézz utána, hátha meg tudod csináltatni TB alapon a kisebbítést.
2018. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
EKG-t a nővér csinál mindég. A melltartót minden esetben le kell venni. Utána mindjárt issza is veheted a ruhádat, és utána fogsz az orvossal beszélni felöltözve. Igyál megy egy jó erős citromfű teát mielőtt elmész. Akkor talán nem leszel annyira ideges. Nem vagy egyedül ezzel az orvos fóbiáddal.
2018. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vonószenekar válasza:
41%
EKG- nál nekem nem kellett levenni a melltartót szerencsére.
2018. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!