Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában diszorientáltnak...

Mostanában diszorientáltnak érzem magam. Ötlet, hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni. Szóval tegnap Overwatch közben észrevettem, hogy ellankadt a figyelmem. Nem volt átlagon felüli, sokszor elbambulok, azonban ez az eset más volt: a lankadtság nem szűnt meg. Nehéz elmagyarázni. Pár pillanatonként egy teljesen új szituációban találtam magam a játékban, és nem tudtam visszakövetni, hogy hogyan kerültem oda. Mintha nem lett volna rövidtávú memóriám. A meccs utolsó pár percében volt már, és amint vége volt, abba is hagytam a játékot, de a vége felé már elég súlyos lett. Két másodpercenként volt egy "törlés", azt hiszem. Van ötletetek, hogy mi lehet ez? Nem akarok valami hülyeséggel orvoshoz menni.

2018. jan. 28. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne jatssz tul sokat szamitogepes jatekokkal, megzavarjak az agyat...
2018. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már öt éve játszom ebben az "intenzitásban". Nem játszom 0-24 vagy ilyesmi. De ilyen még sose volt. Gondoltam, lehet, ez valami új.
2018. jan. 28. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az dezorientált, és mást jelent. Te dekoncentrált vagy.
2018. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Disoriented. Angolos vagyok, bocsi.
2018. jan. 28. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, nem magyar az anyanyelved?
2018. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez amit te mondasz az a dekoncentráció. Szerintem nem maguk a játékok okozzák, a játékok pont, hogy fejlesztik a koncentráló képességet. Szerintem más háttérben lévő gondok okozhatnak problémát a magánéletedben, és a játékban nyilvánul meg, mert tudat alatt el kezdesz másra gondolni.

Mik szokták elvenni a figyelmed? Mire kezdesz el figyelni a játék helyett?

2018. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!