Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap után lesz szűrő vizsgál...

Holnap után lesz szűrő vizsgálat az osztályunknak, kell félnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma bejelentette. osztályfőnök hogy Szerdán szűrő vizsgálat. Minden óráról kb 5-6 ember megy át a védőnőhöz, ezért gyanakszom hogy elég alapos lesz. Nos hát az igazság az hogy vagdosom magam, és nem akarom hogy megtudják, mit tudnék tenni ennek érdekében?

A válaszokat előre is köszi



2018. jan. 29. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit, lebuksz mert már ezt is nézik...

anno. amikor én voltam gyerek akkor nem volt divat a vagdosás.


be fogják hívni szüleidet aztán ha nem hagyod abba akkor iskolapszichológus lesz a vége.

2018. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz. Ne izguljál.
2018. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mentálisan beteg ember vagdossa magát. Észrevenni nyilván észreveszik, hogy mi lesz a következménye azt mi nem tudjuk megmondani. Majd ott kiderül.
2018. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. jan. 29. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz ha suli pszichologushoz küldenek az beszélget veled , milyen otthon , milyen a családod , ki mivel foglalkozik , van-e tesód , stb...

Igaz nem vagdosás , hanem más okból kifolyólag kellet mennyek és nem volt semmi , igaz én 1-2 szavas mondattal válaszoltam vagy tő mondattal . Aztán 1 óra után le se tojt annyira nem izgatja őket hogy kivel mi van és mit csinál emiatt ...

2018. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!