Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teniszkönyököm volt 3 hónapja...

Teniszkönyököm volt 3 hónapja és úgy érzem meggyógyúlt. Szabad erőltessem vagy vigyázzak rá keményen? Könnyen kiújúlhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én már 2 éve folyamatos extrém rollerezek .2017 Szeptember elején nagyon rávoltam feszűlve egy trükkre ami sok kar és csukló erőt vett igénybe.2 napon keresztül 6 orákat gyakoroltam és másnapra pedig észrevetttem hogy teniszkönyököm lett! Most Januar 29. e van és ugy érzem mintha elmult volna. Szabad erőltessem vagy vigyázzak rá keményen? Könnyen kiújúlhat?

2018. jan. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A sógoromnak van ilyen. És ha nem vigyázol rá, megerőlteted, akkor újra visszajön. Ő kemény fizikai munkát végez, így neki bizonyos időközönként sajnos mindig visszajön és pár nap kiesik neki, míg kipiheni.
2018. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és valami ami gyorsabbá teszi a gyógyúlási folyamatot létezik?
2018. jan. 29. 18:42
 3/3 Pekkaa válasza:

Szia, vannak rá speciális eszközök. Ez ugye azért jön elő újra, mert megerőlteted megint, tehát edzeni kéne, de ezt nem edzőteremben kell edzeni. Amúgy nem kell nehéz fizikai munka hozzá, elég ha sokan támaszkodsz a kezeddel.

A lényeg, hogy nálam egy gumirúd segített, amin kellett napi szinten gyakorlatokat csinálnom, mai napig elvagyok vele, nálam már olyan mint egy stersszoldó eszköz :D

Itt egy cikk is róla:

[link]

2019. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!