Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz a fáradtságon kívül más...

Lesz a fáradtságon kívül más bajom, ha kihagyok egy éjszaka alvást?

Figyelt kérdés
Az a helyzett hogy anyum kb éjjel 3-kor ér haza külföldről (megszeretném várni) és 4-5 ig vele lennék és már 6 órakor viszem az állatokat sétalni. A fáradságon kívül van más is?
2018. febr. 1. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tapasztalat alapján írok: nem lesz viszont nagyon bonyolult lesz minden. Legalább is nekem még egyszerűbb feladatok is gondot jelentettek a fáradság miatt. Ez viszont csak az egyik véglet.


Másik az amikor felpörögsz és egészen délután háromig semmi bajod se lesz. Még álmosnak sem érzes magad.


De ha teheted egészen az adott isőpontig aludj annyit amennyit csak tudsz

2018. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem alszol háromig? Ha teheted 9kor feküdj le és állíts ébresztőt 3ra.
2018. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is állítsd be az ébresztőt, és addig aludj egy kicsit.

Amugy semmi bajod nemlesz az ég világon, énis voltmár hogy 1mp-et nem aludtam.

2018. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi utazás miatt nem aludtunk több mint egy napot, csak annyi különbséget éreztünk, hogy jobban fáztunk és picit rázott a hideg, meg persze fáradtak voltunk.
2018. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!