Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvajárók! Miket csináltatok...

Alvajárók! Miket csináltatok eddig alvajárás közben?

Figyelt kérdés

Kicsit félek az alvajáróktól, (mivel nincsenek tudatuknál úgy érzem, hogy akár magukra és másokra is veszélyesek lehetnek) ezért kíváncsi lennék, hogy mégis miket csinálnak az emberek miközben alvajárnak.


Két ismerősöm van, aki alvajár, ők lámpákat kapcsolgatnak, fogat mosnak, és párnával akarnak tüzet oltani. Ők nem túl vesztélyesek :)


2010. jún. 6. 19:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ugyanezekre gondoltam én is. Mert oké, hogy én is megijednék, ha valaki mellettem az éjszaka közepén bármilyen akaratlan dolgot csinál, na de mi van ha saját magának árt? Pont ez a durva. Kimegy a lakásból, felmászik az ablakba, kimegy az erkélyre, vagy akármi. Egyébként nem hülyeség ez a székes védelem az ajtó előtt, mert ugye jobb félni, mint megijedni :)

Gondolom nem túl sűrűn okoz tényleges veszélyt az alvajárás, de épp elég az esély.

Köszi, hogy megosztottad velem a történeteid :)

2010. jún. 8. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!